Relyon Plasma. Plazmaya Güvenin

FCB ARGE konfeksiyon fabrikası gibi değil, özel terziler gibi çalışır ve müşterilerin istek ve gereksinimlerine özel AR-GE ve atmosferik plazma çözümleri sunar. Almanya relyon plasma GmbH şirketinin Türkiye, çevre ülkeler ve Türki Cumhuriyetleri’nde soğuk ve sıcak atmosferik plazma ürünlerinin yetkili temsilcisidir. Atmosferik plazma uygulandığı yüzeyin ıslanabilirlik, temizlik ve sterilizasyon gibi özelliklerini geliştirir ve yüzeyi aktif hale getirir. Hidrofobik özelliğe sahip malzeme yüzeylerinin plazma uygulamasından sonra hidrofilik özellikleri gelişir. Bu da boyama, yapıştırma, kaplama, baskı (print) gibi süreçlerin sonuçlarını önemli ölçüde iyileştirir. Çevreye duyarlı ve maliyet avantajı sağlayan bir yüzey işlem teknolojisidir.

Ürünlerimiz

Size özel çözümler için atmosferik plazma sistemleri sunuyoruz. Bu sistemler özellikle endüstriyel süreçler, el sanatları, tıbbi teknoloji, araştırma ve laboratuvarlarda kullanım için uygundur. Farklı gereksinimler doğrultusunda ürün portföyümüzde iki farklı teknoloji kullanılmıştır.

Hizmetlerimiz

Ar-Ge çalışmaları firmaların gelişimi için hayati önem taşır. FCB olarak, ürün ve süreç geliştirme temelli Ar-Ge projelerinde, bilgi ve tecrübemiz ile firmaların yanında oluruz. Bize güvenebilirsiniz!

Keşfet